Aktualności i ogłoszenia

Wracają szkolenia z zakresu redukcji punktów karnych

Szczegóły szkolenia oraz niezbędne informacje do zapisu (wniosek) znajdują się w Biurze Obsługi Klienta

WORD w Koninie (telefon: 63 240 20 31)

Najbliższy termin: 6 listopad 2023 roku.

 

„POMACHAJ KIEROWCY”

Wrzesień  to miesiąc powrotu do szkół a także okres licznych  działań profilaktycznych realizowanych przez funkcjonariuszy policji na terenie całej wielkopolski.  Jedną z nich jest akcja Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu „POMACHAJ KIEROWCY” do której przyłączył się również Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie.

Finał Wielkopolski XLIV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych

W dniu 16 maja 2023 roku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Koninie miał miejsce Finał Wielkopolski XLIV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych. W turnieju wystartowało 188 uczniów z 54 szkół z terenu całej Wielkopolski , a patronat nad wydarzeniem objęli Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Wojewoda Wielkopolski. Konkurs rozegrano w dwóch grupach wiekowych.

Eliminacje powiatowe Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Zakończyły się eliminacje powiatowe Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych  oraz eliminacje powiatowe Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadpodstawowych.  W wyniku przeprowadzonych kwalifikacji dla szkół Wielkopolski Wschodniej awans do etapu wojewódzkiego uzyskały następujące drużyny :

BRD - Turniej Bezpieczeństwa Drogowego w Strzałkowie

Uczniowie szkół podstawowych powiatu słupeckiego wzięli udział w Turnieju Bezpieczeństwa Drogowego w Strzałkowie. Inicjatorem tego wydarzenia był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie.

https://fb.watch/kxO9cxN7Cm/

Certyfikaty