Aktualności i ogłoszenia

Informacja o Eliminacjach Rejonowych Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego Konin 2016

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie przy współudziale Komendy Miejskiej Policji w Koninie, Kuratorium Oświaty w Poznaniu Delegatury w Koninie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Koninie-Chorzniu oraz Inspekcji Transportu Drogowego zorganizował dnia 21.04.2016 roku Eliminacje Rejonowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Kurs reedukacyjny w zakresie problematyki przeciwalkoholowej

Zgodnie z ustawą z dnia 5 stycznia 2011 roku o kierujących pojazdami (Dz. U. z 2015 roku poz. 155 z późn. zm.) Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie w dniu 12-13 maj 2016 roku godz.9:00 organizuje kursy reedukacyjne w zakresie problematyki przeciwalkoholowej i przeciwdziałania narkomanii. Zapisy u kierownika biura obsługi klienta - Adam Augustiański - kontakt 63 244 83 88 w.30

Informacja dotycząca funkcjonowania Ośrodka

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie w dniach 02 maja 2016 roku (poniedziałek) oraz 27 maja 2016 roku (piątek) będzie NIECZYNNY.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie będzie czynny w następujące soboty: 21 maja 2016 roku oraz 11 czerwca 2016 roku.

Specjalistyczne szkolenie z zakresu ruchu drogowego dla nauczycieli, którzy będą dokonywali sprawdzenia niezbędnych umiejętności dla osób ubiegających się o kartę rowerową

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie wspólnie z Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie oraz Komendą Miejską Policji w Koninie organizuje po raz kolejny bezpłatne „Specjalistyczne szkolenie z zakresu ruchu drogowego dla nauczycieli, którzy będą dokonywali sprawdzenia niezbędnych umiejętności dla osób ubiegających się o kartę rowerową”.

Termin szkolenia: 15 kwietnia 2016 roku.

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju BRD

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie przy współudziale Komendy Miejskiej Policji w Koninie oraz Kuratorium Oświaty w Poznaniu Delegatura w Koninie organizuje dnia 28.04.2016 roku Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - powiat koniński ziemski i grodzki - Regulamin turnieju - kliknij.
Zgłoszenia proszę nadsyłać do Kuratorium Oświaty w Poznaniu Delegatura w Koninie.

Rozpoczęcie Turnieju o godz. 10:00.

Certyfikaty